صنعت پلاس

تارنمای جــامـع صـنـــایـــع ایـــــــران و خرید و فروش اینترنتی


سفارش

برای سفارش این محصول کافی است با شماره تماس بگیرید.


سوخت

سوخت این محصول به دو صورت است. برق و گاز اما شما مشتری گرامی در صورتی که این محصول را از تولید تجهیزات آشپزخانه های صنعتی استیل من خریداری نمایید می توانید کانتر گرم هم گازی و هم برقی یکجا داشته باشید. نو آوری صورت گرفته در طراحی این محصول منجر شده است تا شما با پرداخت هزینه یک محصول دو محصول را یکجا داشته باشد. شایان ذکر است که هم گاز شهری و هم کپسول قابل استفاده در این دستگاه است.محفظه ای که برای تعبیه لگن های بنماری در نظر گرفته شده است دارای شیر تخلیه است. در این محفظه آب قرار می گیرد و با بخار شدن آب مواد غذایی گرم نگهداشته می شود. انتقال گرما از این طریق باعث می شود حرارت به صورت یکنواخت پخش شود و از سوختن مواد غذایی جلوگیری می کند. 


ابعاد استاندارد

برای مشخص کردن ابعاد این محصول از تعداد لگن های بنماری قابل نصب روی کانترگرم استفاده می شود. اندازه استاندارد این محصول به صورت 2 لگن تا 5 لگن بنماری است.


جنس کانتر گرم

برای انتقال بیشتر گرما و جلوگیری از هدر رفت انرژی بدنه این محصول به صورت دو جداره و با عایق های پشم شیشه ساخته می شود.بدنه داخلی و خارجی از ورق های استیل بوده و بدنه داخلی بسته به سلیقه شما مشتری عزیز می تواند با ورق های گالوانیزه نیز طراحی شود.


طبقه پایین کانتر

این طبقه بسته به نیاز شما مشتری عزیز می تواند به صورت کابینتی طراحی شده یا به صورت گرمخانه خشک طراحی شود. 

کانتر گرم استیل صنعتی

از تجهیزات حرارتی درآشپزخانه های صنعتی است که وجود آن گاها بسیار ضروری است. این محصول برای گرم نگهداشتن مواد غذایی مورد استفاده می شود که این مواد غذایی در ظروف بنماری با ابعاد مختلف قرار می گیرند و در واقع با یک دستگاه امکان گرم نگهداشتن چندین نوع مواد غذایی فراهم می شود.


رویه

قسمت رویه دارای شیشه است و نیز در قیمت جلوی کانترگرم ریل قرار داده می شود.


کانترگرم خورشتی,کانترگرم چهار لگن برقی,خرید بن ماری گازی,خرید کانترگرم 4 لگن گازی,خرید تاپینگ چهار لگن دو جداره,فروش کانترگرم چهار لگن ارزان,فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی,فروش تاپینگ چهار لگن,تولید وارمر گرم 3 لگن,تولید تاپینگ گرم 3 لگن استیل من,قیمت گرمکن غذا چهار لگن دو گانه,قیمت کانترگرم سلف سرویس,قیمت کانتر,

اطلاعات آگهی